Vervanging AED-kast in Huissen
Als Stichting Kloppend Hart voor Lingewaard en Overbetuwe hebben we als doel een dekkend netwerk aan AED's te hebben. Als ANBI-stichting moeten we het hebben van subsidies en donaties. Na 10 jaar moet een AED vervangen worden en gedurende die 10 jaar zijn er ook extra onkosten zoals vervangen accu en elektroden. Het streven is ook om zoveel mogelijk AED's 24/7 te hebben hangen. De AED-kasten hangen in weer en wind en eens in de zoveel tijd moet er dan een AED-kast vervangen worden.
We zijn blij met het project Lingewaard Doet. Hierdoor is het mogelijk geweest om deze AED-kast te vervangen. Op woensdag 12 juni j.l. is de nieuwe AED-kast gehangen (zie foto). De stichting bedankt iedereen die bereid zijn geweest de cheque aan dit doel te schenken. Het komt geheel toe aan de gemeenschap.
Toestemming intrekken
Weet u zeker dat u de toestemming dat uw foto’s gebruikt morgen worden voor communicatie over Lingewaard Doet in wilt trekken?
Toestemming gebruik beelden
Bedankt voor het inleveren van uw verslag met foto’s! Wij vragen uw toestemming om de door u geüploade foto’s en/of plaatjes te gebruiken voor de communicatie over Lingewaard Doet. Bijvoorbeeld via de sociale media kanalen van Lingewaard Doet of van de gemeente. Of voor gebruik in de nieuwsbrief en/of e-mails over Lingewaard Doet.
Staan er personen herkenbaar op uw foto’s? Dan moeten ook zij ermee akkoord zijn dat de foto’s gebruikt worden.
- Initiatief uitgevoerd
- 30 december 2024
- Organisator
- Maarten van den Bosch
- Locatie
- De AED-kast hangt aan de muur bij de hoofdingang van het Medisch Centrum
- Opgehaald bedrag
- € 430,55
U bent aangemeld
We houden u vanaf nu op de hoogte.
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Lingewaard Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Wat leuk dat u een initiatief indient. Maakt u een account aan? Dan weten wij (gemeente Lingewaard) met wie wij contact op kunnen nemen.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Bevestig uw account
We hebben u een e-mail gestuurd met een link om uw account te bevestigen.
Klik op de link in de e-mail om verder te gaan.
Hebt u geen e-mail ontvangen? Kijk in uw ‘spam’ of ‘ongewenste e-mail’ map. Staat de e-mail daar, verplaats hem dan naar uw inbox.
Kunt u de e-mail niet vinden? Bel ons via 026-2062107. Wij helpen u graag verder.