
Naam |
Bijdrage |
Datum |
---|---|---|
B kuunskop | € 5,00 | 07-10-20 |
A Kuunskop | € 10,00 | 07-10-20 |
P Pim | € 10,00 | 07-10-20 |
Anoniem | € 10,00 | 07-10-20 |
Jos Schubert | € 10,00 | 06-10-20 |
Liesbeth en Pau ... | € 10,00 | 06-10-20 |
Henk Bauling | € 10,00 | 05-10-20 |
D Dirk | € 10,00 | 05-10-20 |
C. Vermeer | € 10,00 | 05-10-20 |
j Maring | € 10,00 | 05-10-20 |
m Neijzen | € 10,00 | 05-10-20 |
Anoniem | € 10,00 | 05-10-20 |
Jan en Riet Lus ... | € 10,00 | 04-10-20 |
Jos en Annie He ... | € 10,00 | 04-10-20 |
Een vraag stellen
Initiatiefomschrijving
In de Zilverkamp is het goed wonen in het groen. Wij wonen misschien wel aan en in het mooiste park van de gemeente Lingewaard. De gemeente zet zich met zijn “bomenplan” ook de komende jaren in om de parkzones mooi en toekomstbestendig te houden.
De natuur (vogels, vlinders, bijen en zoogdieren als vleermuis, egel, eekhoorn en veldmuis), maar ook bewoners hebben behalve toekomstbestendige bomen ook bloeiende planten en fruitbomen nodig. Aanplant van bloemrijke planten in grasland en onder bomen zal de biodiversiteit van het bestaande groen vergroten. Daar worden wij bewoners én de natuur beter, blijer en gezonder van.
Voor wie
Voor de natuur (vogels, vlinders, bijen en zoogdieren) én voor ons als we door het park wandelen.
Wanneer
zaterdag 6 maart 2021zaterdag 10 april 2021
Omschrijving van de plek
Zilverkamp, groenstrook nabij Landgoed Holthuysen en groene lobben de wijk in.
Begroting
Aantal | Prijs p/s | Omschrijving |
---|---|---|
700 | € 1,15 | bloemrijke zadenmengsels |
2 | € 75,00 | informatiebordjes (publiekscommunicatie) |
Vrijwilligers nodig voor
Hulp bij het inzaaien en overleg met aanwonenden.
Middelen nodig
Onze actie loopt als een trein. We kunnen starten met inzaaien in onze eigen buurt, aan de rand van onze wijk nabij Landgoed Holthuysen. De bodemkenmerken bepalen welke zadenmengsels ingekocht zullen worden. Omdat onze actie zo goed loopt hebben we het aantal m2 in te zaaien grasland nogmaals verhoogd (nu van 600 naar 700 m2). Inzaaien in oktober is minder verstandig, ook vanwege covid-19. Daarom hebben we dit in overleg met de gemeente verplaatst naar voorjaar 2021. Omdat we wandelaars en andere passanten ook graag willen informeren over het (dan) ingezaaide bloemenmengsel, hebben we in de begroting nog 2 informatiebordjes opgenomen (kosten excl. palen).
Nieuwsbrief
Privacy instellingen
Privacy instellingen
Update privacyverklaring
We hebben onze privacyverklaring geüpdatet.
Als u verder wilt gaan, moet u akkoord gaan met de nieuwe privacyverklaring en een keuze maken uit de volgende opties:
Je bent nu uitgeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk uitgeschreven? Jezelf opnieuw inschrijven
Je bent nu ingeschreven voor de e-mail:
Per ongeluk ingeschreven? Jezelf uitschrijven
Account aanmaken
Inloggen
Fijn dat u mee wilt doen aan Lingewaard Doet! Om dit te kunnen doen heeft u een account nodig en moet u ingelogd zijn.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Initiatief aanmelden
Wat leuk dat u een initiatief indient. Maakt u een account aan? Dan weten wij (gemeente Lingewaard) met wie wij contact op kunnen nemen.
Inloggen
Ik heb nog geen account
Aanvullende gegevens nodig
Je hebt nog niet alle verplichte persoonsgegevens ingevuld om een initiatief aan te kunnen melden. Wij missen nog jouw adres en/of telefoonnummer.
Je account is aangemaakt!
Je kunt nu inloggen met je e-mailadres en opgegeven wachtwoord.
Je kreeg van ons een e-mail ter bevestiging van het aanmaken van je account. Heb je geen mail ontvangen? Wellicht is het mailtje dan in de spam/junk map gekomen.
Is dit ook niet het geval? Neem dan even contact met ons op via 026-2062107